Vemag Polska

O firmie

01.jpg

Vemag działa na polskim rynku od 50 lat. Nadziewarki i urządzenia dodatkowe oraz komory do obróbki termicznej znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu spożywczego. 
Od października 2012 tradycja ta jest kontynuowana ze zwiększonym zaangażowaniem poprzez naszą nową centralę w Warszawie - VEMAG Polska Sp. z o.o.

Na bazie dobrze znanej w branży firmy Marimpex Machinery z 18-letnim stażem, został stworzony kompetentny, doświadczony zespół, który zapewni Państwu profesjonalne, indywidualne doradztwo technologiczne i techniczne oraz najlepsze na rynku usługi serwisowe. 

W naszym portfolio znajdą Państwo szeroki wachlarz maszyn na wysoko zaawansowanym poziomie technologicznym i technicznym, pozwalający na skonfigurowanie kompletnych linii od przygotowania surowca poprzez jego przetwarzanie, obróbkę termiczną oraz pakowanie. Oprócz standardowych rozwiązań wspólnie z Państwem tworzymy innowacyjne projekty specjalne, mające na celu automatyzację produkcji lub wprowadzanie na rynek nowych produktów.

Współpracujemy wyłącznie z najbardziej znanymi i renomowanymi producentami maszyn na światowym rynku, nie ma w tym zakresie lepszej alternatywy. 
Zapewniamy wszechstronne wsparcie przy zastosowaniu naszych maszyn w celu zwiększenia efektywności produkcji. We wzajemnym partnerstwie chętnie dzielimy się naszym Know-How.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.